- obložení krbových obestaveb - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny onyx efekt - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - designer obklady - mozaiky

Velkoobchod

VELKOOBCHOD

 

ROCKFOIL - VELKOOBCHOD KAMENNÝCH FOLIÍ A DÝH !!!

Pokud máte zájem prodávat naše materiály ve vašem městě nebo regionu, anebo máte zájem je i instalovat u spotřebitelů, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Naše nabídka je vhodná i ve spojení s jinými řemesly ( sádrokartonáři, nábytkáři, výroba dveří, výroba plotů a bran, obklady fasád, obklady krbů, atd...).

Tento materiál je vhodný pro instalace v interiéru po celý rok a možnosti jeho využití nepodléhají sezónním výkyvům. 

Registrace velkoobchodního odběratele probíhá automaticky při prvním nákupu našeho materiálu! Velkoobchodní ceny se základní slevou poskytujeme stavebním firmám a řemeslníkům již od prvního nákupu bez ohledu na jeho objem. Velkoobchodní slevy nesdělujeme anonymně, ale pouze svým registrovaným zákazníkům.

NAŠE PROVOZOVNA Maloobchod a Velkoobchod - CASH & CARRY! Co si vyberete a zaplatíte, tak si hned i odvezete.

Výhodné nákupní ceny kamenných folií nabízíme řemeslníkům a firmám, které provádějí instalace kam. folií u spotřebitelů, anebo vyrábí nábytek, dveře a další výrobky a aplikace z kam. folií.

Nabízíme i mimořádné individuální paketové nákupy s individuálními cenami na větší množství pro velké projekty.

Řemeslníkům a designérům nabízíme nejširší sortiment ROCKFOIL kamenných folií a dýh v ČR a ultratenkých kamenných plátů R-Thinstone z desítek druhů mramoru, žuly, travertinu a onyxů a cenné rady z vlastních zkušeností a tím především ohromující potenciál použití v architektuře i designu, v exteriéru i interiéru anebo na výrobky.

 

 

Rockfoil
Rockfoil design
Ostatní obklady
Kontakt

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd. o.z.

SÍDLO/PRODEJNA/SKLAD

Polívkova ul. 504/18, 77900

Olomouc, Česká republika

www.rockfoil.cz

rockfoil@seznam.cz

INFO +420 732 221 068

 

KAMENY PRO...

PRODEJNA/REALIZACE

R O C K F O I L

PRAHA 9 - VYSOČANY

( ul. Spojovací 17/Vysočanské nám. )

PO - PÁ : 12:00 - 18:00 hod.

nebo po tel. dohodě

INFO +420 737 272 779