- obložení krbových obestaveb - obklady stěn kolem vnitřních bazénů - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny ,, onyx efekt ,, - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - skládané obklady - 3D mozaiky

CENÍK

Ceny kamenných dýh/fólií Rockfoil

 

Podrobně rozepsané ceny včetně náhledových fotografií jednotlivých druhů kamene najdete v sekcích:

 

CENY TYP STANDARD - tenký, mírně ohebný obkladový kámen, který se používá v interiérech i na fasádách

CENY TYP TRANSLUSCENT -  kamenné fólie vhodné pro podsvícení

CENY TYP ULTRAFLEX - extrémně ohebné a velmi tenké kamenné pláty vhodné na výrobu designových výrobků

 

Výběrová kvalita kamenných fólií

U kamenných fólií formátu XL (1220 mm x 610 mm/ 0,7442 m2) nabízíme cenové rozpětí od 795,00 Kč s DPH za kus dle druhu a kvality povrchových vrstev horniny a tloušťky a kvality laminace pryskyřicí.

Ceny u některých velkoformátů XXL (1220 mm x 2440 mm/ 2,977 m2) a větších jsou variabilní v rozsahu uvedeného cenového pásma vzhledem k proměnným parametrům, které ovlivňují cenu.

V našem ceníku (STANDARD, TRANSLUSCENT a ULTRAFLEX) je uvedená standardní základní cena kamenných fólií ve výběrové kvalitě horniny s 3 násobnou laminací.

V případě, že požadovaný materiál není v požadované kvalitě nebo množství právě skladem, lze jej objednat. Zboží dovážíme průběžně.

Kamenné fólie v nižší cenové kategorii

Pro informace o aktuální dostupnosti nižší cenové kategorie kamenných fólií nás kontaktujte. Cena za XL formát (1220 mm x 610 mm/0,7442 m2) se pohybuje od 395,00 Kč s DPH/ ks (cca 530,00 Kč s DPH/m2).

 

 

Luxusní tenký leštěný kámen

 

Přírodní leštěné mramory, žuly, travertiny či onyxy o tloušťce pouhých 1-4 mm jsou vhodnou volbou do realizací s nadstandardně vysokými nároky. Více informací o těchto velkoformátových  kamenech najdete v sekci:

 

CENY TYP R-THINSTONE

 

 

Syntetické obklady

 

Kromě tenkého kamene můžete pro své realizace využít také tenké obkladové pláty s různorodým reliéfem a metalickým povrchem, či tenký ohebný pohledový beton:

 

CENY TYP METALLIC

CENY TYP BETON

 

Služby

 

Ceny za služby související s výběrem a přípravou materiálu k realizaci najdete v sekci:

 

CENY ZA SLUŽBY