- obložení krbových obestaveb - obklady stěn kolem vnitřních bazénů - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny ,, onyx efekt ,, - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - skládané obklady - mozaiky

ROCKFOIL MOZAIKY

ROCKFOIL MOZAIKOVÉ PANELY JSOU TENKÉ A LEHKÉ OBKLADOVÉ PANELY S KAMENNÝM POVRCHEM SLOŽENÉ Z DÍLKŮ Z PRAVÉ KAMENNÉ FÓLIE ( DÝHY ) RŮZNÉ TLOUŠŤKY, ČÍM VZNIKÁ 3D EFEKT.

JSOU VHODNÉ PRO LEPENÍ SVÉPOMOCÍ!

ZÁKLADNÍ VELIKOST PANELU JE : 150 mm x 600 mm x 2-5 mm ( plocha 0,09 m2 )

Cena za jeden panel je 90,00 Kč s DPH

Pro obložení 1,00 m2 ( 0,99 m2 ) je potřeba celkem 11 kusů.

Výpočet ceny na plochu : 90,00 Kč s DPH/ks x 11 ks = 990,00 Kč s DPH/11 ks/0,99 m2 

Tento materiál dodáváme v sortimentu cca 40 druhů hornin ( viz. sekce CENY TYP STANDARD ).

Zákazník si může objednat libovolný počet kusů panelů a typ podkladu v druhu horniny dle vlastního výběru.

 

MOZAIKOVÉ PANELY DODÁVÁME V PŘÍPADĚ ZÁJMU JIŽ NAIMPREGNOVANÉ HYDROFÓBNÍ NANO IMPREGNACÍ NA KÁMEN!

CENA NAIMPREGNOVÁNÍ JEDNOHO KUSU ( 600 mm x 150 mm ) JE 6,00 Kč s DPH.

 

Panely se dodávají se samolepícím podkladem, nebo bez samolepícího podkladu.

Stažením ochranného papíru panelu se samolepícím podkladem získáme okamžitě použitelný flexibilní samolepící obkladový plát. Tato verze je vhodná pro lepení na nesavé hladké podklady. Panely bez samolepícího podkladu jsou vhodné na savé povrchy. Lepení lepidlem nabízí trvale bezproblémové řešení, které preferují profesionálové. 

Cena : 990,00 Kč s DPH/11 ks = 0,99 m2

             90,00 Kč s DPH/1 ks = 0,09 m2

 

Zákazník si může objednat panely z jednoho druhu horniny, anebo i kombinaci dvou i vícero druhů/barev. Při ukládání jednotlivých dílků plátu na panel ve výrobě se postupuje nahodile, ale při zachování daného tvarového schematu, dle ukázek na přiložených fotografiích ( viz. níže ).

Materiál se dá formátovat ručními nůžkami na plech s velkou přesností a s aplikací si poradí i méně zručný člověk. Pro dlouhé řezy, otvory a pod. doporučujeme použít multifunkční nástroj ( oscilační pilka, bruska, atd.. ). Veškerý postup detailně vysvětlíme zákazníkovi při nákupu.

Předpokladem pro zdařilý výsledek lepení je aby příslušný pracovník uměl udělat na místo lepení pomocí vodováhy a tužky vodorovnou čáru a kolmici. Dílce lze lepit vodorovně, svisle, ale dle úvahy zákazníka třeba i šikmo po diagonále.

Pracovník musí umět držet v ruce nůžky a mít sílu stříhat a prostřihnout fixační laminát. Proto se tato práce nedoporučuje provádět dětem do 15 let a zrakově poštiženým s těžší vadou. Pokud zvládnete nalepit rovně první řadu, je následné lepení spíše hrou než odbornou prací. 

Pokud jste aspoň běžně schopní pracovat rukama, tento výrobek je určen vysloveně pro vlastní aplikaci a z výsledné realizace budete šokováni nejen vy ale i vaši známí. Jen těžko si lze představit že se při tomto způsobu obkládání kamenem dá něco pokazit pokud nebereme v úvahu vysloveně sabotáž a záměrné lepení nakřivo.

Cenu materiálu vyváží nejen úspora za profesionálního řemeslníka, ale i obrovská úspora času, absolutní absence nepořádku, redukce hluku a prachu při práci a lepení tímto materiálem lze provádět v interiéru kdykoliv. Pokud bychom šli do extrému, tak takový obklad provede i maminka na mateřské při vaření oběda.

Výsledek realizace je okamžitý a ihned se projeví její vynikající dekorativní efekt a nakonec si uvědomíte že to stálo za to, že jste se ani nenadřeli, ani nemuseli týden uklízet, ani nestratili nervy z nekvalitně provedené práce nesvědomitým řemeslníkem a ještě vám stoupne sebevědomí že jste dokázali něco neobvyklého a můžete být na sebe pyšní.

 

DODÁVÁME I MOZAIKOVÉ PANELY VE VELKOFORMÁTU AŽ 1220 mm x 2440 mm.

 

VOLEJTE 732 221 068, PIŠTE A PTEJTE SE!

 

Samples RP 001

Samples RP 001

Samples RP 002

Samples RP 002

Samples RP 003

Samples RP 003

Samples RP 004

Samples RP 004

Samples RP 005

Samples RP 005