- obložení krbových obestaveb - obklady stěn kolem vnitřních bazénů - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny ,, onyx efekt ,, - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - skládané obklady - mozaiky

ROCKFOIL MOZAIKY

 

POUZE NA OBJEDNÁVKU PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ SPOTŘEBITELI! 

Ručně skládané obkladové ROCKFOIL MOZAIKY z typu STANDARD dodáváme ve formátech :

150 mm x 600 mm x 2-5 mm      Cena : 1.050,00 Kč s DPH/11 ks = 0,99 m2 samolepící ( na nesavé podklady )

 

Ručně skládané obkladové ROCKFOIL MOZAIKY s výrazným mozaikovým 3D efektem dodáváme ve formátech :

610 mm x 1220 mm x 2-5 mm    Cena :    990,00 Kč s DPH/ks ( lepení lepidlem na různé podklady )

1220 mm x 2440 mm x 2-5 mm  Cena : 7.990,00 Kč s DPH/ks ( lepení lepidlem na různé podklady )

 

1.) verze obkladu s již podlepenou samolepící vrstvou kde stažením ochranného papíru získáme okamžitě použitelný flexibilní samolepící obkladový plát. Tato verze je vhodná pro lepení na nesavé hladké podklady.

Cena : 1.050,00 Kč s DPH/11 ks = 0,99 m2

Rockfoil panely dodáváme na objednávku a vyrábí se druh a množství dle zadání zákazníka. Aktuální možnosti výběru nabízí přes 40 druhů ( 40 druhů hornin ). Lze objednat obklad z jednoho druhu anebo kombinaci dvou druhů/barev v přesném počtu plátů. Při ukládání jednotlivých dílků plátu ve výrobě se postupuje nahodile, ale při zachování daného tvarového schematu, dle ukázek na přiložených fotografiích.

Materiál se dá formátovat ručními nůžkami na plech s velkou přesností a s aplikací si poradí i méně zručný člověk.

Předpokladem pro zdařilý výsledek lepení je aby příslušný pracovník uměl udělat na místo lepení pomocí vodováhy a tužky vodorovnou čáru a kolmici. Dílce lze lepit vodorovně, svisle, ale dle úvahy zákazníka třeba i šikmo po diagonále. Pracovník musí umět držet v ruce nůžky a mít sílu stříhat a prostřihnout fixační laminát. Proto se tato práce nedoporučuje provádět dětem do 15 let a zrakově poštiženým s těžší vadou. Pokud zvládnete nalepit rovně první řadu, je následné lepení spíše hrou než odbornou prací. 

Pokud jste aspoň běžně schopní pracovat rukama, tento výrobek je určen vysloveně pro vlastní aplikaci a z výsledné realizace budete šokováni nejen vy ale i vaši známí. Jen těžko si lze představit že se při tomto způsobu obkládání kamenem dá něco pokazit pokud nebereme v úvahu vysloveně sabotáž a záměrné lepení nakřivo.

Cenu materiálu vyváží nejen úspora za profesionálního řemeslníka, ale i obrovská úspora času, absolutní absence nepořádku, hluku a prachu a lepení tímto materiálem lze provádět v interiéru kdykoliv. Pokud bychom šli do extrému, tak takový obklad provede i maminka na mateřské při vaření oběda.

Výsledek realizace je okamžitý a ihned se projeví její vynikající dekorativní efekt a nakonec si uvědomíte že to stálo za to, že jste se ani nenadřeli, ani nemuseli týden uklízet, ani nestratili nervy z nekvalitně provedené práce nesvědomitým řemeslníkem a ještě vám stoupne sebevědomí že jste dokázali něco neobvyklého a můžete být na sebe pyšní.

PŘIPRAVUJEME NOVÉ MOZAIKOVÉ PANELY VELKOFORMÁTU 1220 mm x 2440 mm, nebo formáty na zakázku SKLÁDANÉ Z DÍLKŮ : VOLEJTE - PIŠTE - PTEJTE SE!

 

Samples RP 001

Samples RP 001

Samples RP 002

Samples RP 002

Samples RP 003

Samples RP 003

Samples RP 004

Samples RP 004

Samples RP 005

Samples RP 005

Rockfoil
Rockfoil design
Dynamické dekorace
Kontakt

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd. o.z.

SÍDLO/PRODEJNA/REALIZACE

Polívkova ul. 504/18,

77900 OLOMOUC

PO - PÁ : 9:30 - 17:00 hod.

rockfoil@seznam.cz

INFO +420 732 221 068

 

KAMENY PRO...PRAHA

PRODEJ A REALIZACE

KAMENNÉ OBKLADY ROCKFOIL

www.kamenypro.cz