- obložení krbových obestaveb - obklady stěn kolem vnitřních bazénů - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny ,, onyx efekt ,, - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - skládané obklady - mozaiky

O společnosti

O společnosti

ROCKFOIL - kamenné pláty, kamenná dýha, kamenná folie, kamenný design, kamenná dekorace, kamenný obklad

Společnost Rockfoil Artwork Co., Ltd. byla založena akcionáři jako uzavřená obchodní podílová firma s neveřejně obchodovatelnými podíly. Akcionáři jsou formálně zastupování ve svých podílech smluvní právnickou osobou ( Co., Ltd. ), která je 100% vlastníkem společnosti Rockfoil Artwork Co., Ltd. a je zastoupená delegovaným statutářem - jednatelem společnosti ( ředitelem Co., Ltd. ).

V r. 2014 byla založena pobočka v ČR ( odštěpný závod ) pro rozvoj obchodních aktivit a distribuce materiálů a výrobků na trzích střední Evropy, především ČR a SR.

Statutárním orgánem odštěpného závodu ( pobočky ) je pověřený vedoucí odštěpného závodu ( dle Občanského zákoníku platného od 1.1.2013 ), který provádí za pobočku veškeré právní akty a formálně je výkonným orgánem ,, jednatelem společnosti ,,.

Našimi majoritními akcionáři jsou majitelé lomů a investoři působící přímo ve svých domovských výrobách a exportu kamenných materiálů a dalších výrobků.

Koncem roku 2019 došlo v mateřské společnosti ke změnám ve struktuře akcionářů a managementu. Díky novému akcionáři rozšiřujeme naše portfolio o sortiment : onyxové sklo a kompozitní křemičité dekorativní sklo.