- SPECIALISTA NA PRAVÉ VELKOFORMÁTOVÉ OBKLADOVÉ KAMENNÉ DÝHY A FOLIE Z BŘIDLIC, KŘEMENŮ A DALŠÍCH HORNIN - ROCKFOIL CENTRUM V OLOMOUCI - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR DRUHŮ A KUSŮ V ČR A SR - ULTRATENKÉ PRAVÉ ONYXY, MRAMORY, TRAVERTINY A ŽULY - VELKOFORMÁTOVÉ KAMENY S PODSVÍCENÍM LED - NAD PADESÁT DRUHŮ SKLADEM V NEJVĚTŠÍCH FORMÁTECH V ČR A SR - VLASTNÍ IMPORT - VLASTNÍ SKLADOVÝ STAV V ČR V TISÍCÍCH KUSECH - DESÍTKY DRUHŮ IHNED K ODBĚRU : OBKLADY, LEPIDLO, KNOW/HOW - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD 

O společnosti

O společnosti

ROCKFOIL - kamenné pláty, kamenná dýha, kamenná folie, kamenný design, kamenná dekorace, kamenný obklad

Společnost Rockfoil Artwork Co., Ltd. byla založena akcionáři jako uzavřená obchodní podílová firma s neveřejně obchodovatelnými podíly.

Akcionář ( majitel ) mateřské společnosti je aktuálně ( r. 2023 ) zastoupen dvěma řediteli Co., Ltd. 

Pozice ředitel společnosti je pozicí nominovanou. Ředitel nemusí být majitelem společnosti a majitel nemusí být ředitelem společnosti. 

Majoritní vlastník společnosti Rockfoil Artwork Co., Ltd. je výhradním registrovaným držitelem obchodní značky ROCKFOIL a bez písemného souhlasu aspoň jednoho z ředitelů společnosti se zakazuje používat značku ROCKFOIL v propagačních mediích jiných subjektů bez odkazu na zdroj. Tímto se zakazuje porušovat autorská práva k textům a fotografiím zveřejněným na stránkách a propagačních mediích společnosti Rockfoil Artwork Co., Ltd.

V r. 2014 byla založena pobočka v ČR ( o.z. - odštěpný závod ) pro rozvoj obchodních aktivit a distribuce materiálů a výrobků na trzích střední Evropy, především ČR a SR.

Statutárním orgánem odštěpného závodu ( o.z. - pobočky ) je pověřený/nominovaný vedoucí odštěpného závodu ( dle Občanského zákoníku platného od 1.1.2013 ), který je současně ředitelem mateřské společnosti a který provádí za pobočku - o.z. veškeré právní akty a formálně je výkonným orgánem odštěpného závodu s veškerými zákonnými pravomocemi. Nominovaný statutární zástupce ( vedoucí o.z. ) není majitelem společnosti a jeho pravomoci jsou omezené interními předpisy pod kontrolou majitele.

Po ,, BREXITU ,, se změnou související legislativy došlo ke změně administrace importu/exportu a převedením veškerých souvisejících specializovaných činností na společnost ROCKFOIL s.r.o., která je spravována jednatelem společnosti a nominovaným prokuristou společnosti s veškerými zákonem limitovanými pravomocemi a je kontrolována výhradně akcionáři společnosti ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. 

V červnu 2023 vstupujeme do 10. roku své činnosti a existence v této podobě a při této příležitosti otvíráme pro zákazníky komfortnější ROCKFOIL CENTRUM než dosud, na nové adrese : Ul. Hálkova 37, Olomouc ( více na FB naší firmy ).

Novější materiály, technologie, dlouholeté kontakty a osobní vliv na výrobu nám umožňují na trh dodávat unikátní monolitní velkoformáty různých druhů hornin jaké jinde nenajdete. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rockfoil
Rockfoil design
Kontakt

PROVOZOVNA :

ROCKFOIL CENTRUM

Hálkova 1287/37

77900 OLOMOUC

rockfoil@seznam.cz

+420 732 221 068

 

ADMIN SÍDLO :

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd. o.z.

Polívkova ul. 504/18,

77900 OLOMOUC

rockfoil@seznam.cz

+420 732 221 068

 

Realizace a prodejna PRAHA :

ROCKFOIL + KAMENY PRO...

www.kamenypro.cz

+420 737 272 779