- obložení krbových obestaveb - obklady stěn kolem vnitřních bazénů - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny ,, onyx efekt ,, - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - skládané obklady - 3D mozaiky

O společnosti

O společnosti

ROCKFOIL - kamenné pláty, kamenná dýha, kamenná folie, kamenný design, kamenná dekorace, kamenný obklad

Společnost Rockfoil Artwork Co., Ltd. byla založena akcionáři jako uzavřená obchodní podílová firma s neveřejně obchodovatelnými podíly. Akcionáři mateřské společnosti jsou aktuálně zastoupeni delegovanými statutáři - dvěma řediteli Co., Ltd. .

V r. 2014 byla založena pobočka v ČR ( odštěpný závod ) pro rozvoj obchodních aktivit a distribuce materiálů a výrobků na trzích střední Evropy, především ČR a SR.

Statutárním orgánem odštěpného závodu ( pobočky ) je pověřený/nominovaný vedoucí odštěpného závodu ( dle Občanského zákoníku platného od 1.1.2013 ), který provádí za pobočku veškeré právní akty a formálně je výkonným orgánem odštěpného závodu.