- obložení krbových obestaveb - obklady koupelen a sprchových koutů - průsvitné dílce do podhledů - povrch nábytkových dvířek - povrch kuchyňského nábytku - obklady fasád a soklů - obložení vchodových dveří - obložení pojezdových bran - obložení plotových dílců - obklady povrchu nábytku a stolků - obložení zahradních kuchyní - pouzdra a kryty mobilů a tabletů - klopy kožených brašen - peněženky - klopy kožených kabelek - módní doplňky oděvů - obklady stěn interiérů - schodnice a schodiště - recepční pulty - bary a HORECA interiéry - obložení sloupů - podsvícené kamenné stěny onyx efekt - designová svítidla - obložení balkonů a lodžií - obložení interiérů jachet, aut a letadel - obložení plovoucích domů - kamenné klopy motorkářských brašen - stěny v akváriích a teráriích - obložení květinových nádob - povrch dárkových kazet a pouzder - posuvné stěny, příčky a paravany - posuvné šatníkové dveře - interiérové dveře - obložení TV stěn - designer obklady - mozaiky

CENY TYP R-THINSTONE

Ceník R-THINSTONE

ukázka podsvícení 2 druhů 2mm tenkých desek R-THINSTONE

ukázka podsvícení 2 druhů 2mm tenkých desek R-THINSTONE

 

  Představujeme vám nový druh ultratenkého průsvitného dekorativního materiálu ve formě tenkých kamenných plátů z pravého mramoru, žuly, travertinu, onyxu.

   POZOR! Toto nejsou kompozitní syntetické mramory, ale řezaný, broušený a leštěný přírodní materiál!

  Tyto pouze 1 - 4 mm ultratenké transluscentní velkoformátové mírně flexibilní desky jsou vhodné pro intarze nábytku a obklady interiérů, především ale jako podsvícené obklady stěn a stropů. Tyto extrémně tenké pravé kamenné desky se vyrábí jinak než kamenné folie a dýhy - břidlice a křemence ROCKFOIL.

  Řežou se z masivních bloků speciální technologií kdy výsledná pohledová strana desky zůstává hladká, obvykle leštěná, broušená nebo kartáčovaná a rubová strana je fixována ( laminována ) transparentním pryskyřičným lakem a sklovláknitou armovací síťkou. Takto vyrobené tenké kamenné desky mají dostatečně průsvitnou plochu i při nízkém světelném výkonu použitého světelného zdroje. Pro manipulaci i instalaci mají nízkou konstrukční hmotnost, která se pohybuje pouze kolem 7kg - 15kg/m2 ( záleží i na nosném podlaminovacím materiálu ).

  Touto technologií lze vyrobit a dodat základní 2-4mm tenké dekorativní desky z cca 20 druhů mramorů, žul, travertinů a onyxů s kvalitní homogenní i heterogenní strukturou s možností fixace i v samotném rostlém masivu ( např. u travertinů ).

  Standardně dodávané formáty jsou 1,2m x 0,6m, 0,9m x 1,5m a výjimečně s podlaminováním kaleným sklem i formát 1,2m x 2,4m. Větší formáty lze vyrobit výjimečně různým typem podlaminování a v závislosti od druhu a dostupných rozměrech bloků suroviny z lomu.

  Tyto desky se vyrábí dle konkrétního požadavku zákazníka v požadovaném formátu ze skladové nabídky výroby. Cenová nabídka se kalkuluje od případu k případu podle : druhu kamene, formátu, počtu ks, rychlosti dodávky - dopravy, a dalších technických požadavků. Významnou položkou rozpočtu je položka ochraného balení pro přepravu a náklady na dopravu. 

  Použití : luxusní nábytek, luxusní obložení interiérů hotelů, hotelových koupelen, restaurací, barů, prodejen luxusního zboží, výroba luxusních designových svítidel, svítící stropy, svítící stěny výtahů, schodišť, atd...

  Podsvícené vzorky formátu 20cm x 30cm v sortimentu cca 20 druhů lze vidět v naší vzorkovně. Sortiment se postupně rozšiřuje, proto každý požadavek klienta aktuálně prověřujeme přímo ve výrobě.

  Obvyklá dodací lhůta od schválení vybraného bloku pro řezání objednaného formátu do doručení v ČR se pohybuje kolem 3 měsíců.

  Rozsah cen za m2 se pohybuje v řádu tisíců Kč ( u nejdražších druhů i v řádu desetitisíců Kč za m2 ) podle druhu kamene, třídy kvality, formátu a počtu kusů.

 

1.) např. od 6.300,00 Kč bez DPH/ks u šedého travertinu formátu 1,2m x 0,6m ( odběr nad 25 ks )

2.) např. od 25.000,00 Kč bez DPH/m2 u vzácnějších onyxů formát 2,4m x 1,2m ( odběr nad 10 ks )

3.) např. od 6.000,00 Kč bez DPH/ks u mramoru Carrara formátu 1,2m x 0,6m ( odběr nad 25 ks )

4.) např. od 12.500,00 Kč bez DPH/ks u travertinů formátů š. nad 70 cm, d. nad 130 cm ( odběr do 25 ks )

 

 Velkoformáty 1200 mm x 2400 mm x 3-5 mm : od 17.000,00 Kč - 35.000,00 Kč bez DPH/m2, dle vzácnosti a zpracovatelnosti horniny.

 

 Hmotnost plátu velikosti 1,2m x 0,6m a tloušťky 3,5mm druh mramoru Carrara je kolem 6,55 kg/ks, což je vynikající parametr pro realizace mramorového obkladu kde není možné zatížit svislé konstrukce obkladem tradiční tloušťky. Navíc tento druh umožňuje díky tloušťce pouze 3,5mm i podsvícení. Tyto vlastnosti jsou hojně využívány při obkládání interiérů lázní, barů, wellness, hotelových koupelen, masážních salónů a mnoha dalších luxusních a reprezentativních prostor, nebo interiérů ve vilách.

  V cenové hladině cca 5.000,00 Kč bez DPH/ks ve formátu 1200mm x 600mm a tloušťce cca 3mm dokážeme nabídnout cca 20 druhů mramorů, žul a travertinů již při odběru kolem 25 ks.

  U menšího množství dochází k navýšení jednotkové ceny vzhledem k více fixním nákladovým položkám a vyšší výrobní ceně menšího počtu kusů.

  Přesnou cenu určuje druh horniny, formát a počet ks v objednávce, způsob balení a dopravy a dodací lhůta - cena lodní nebo letecké mezinárodní přepravy. Zákazník obdrží s kalkulací i referenční fotografie suroviny pro výrobu jeho plátu nebo přímo referenční fotografie konkrétního materiálu.

  Poptejte u nás cenovou nabídku pro váš projekt, každá dodávka se naceňuje individuálně. Anebo nám sdělte vaše množstevní požadavky a finanční hranici plánované investice a my vám sdělíme je li možné váš požadavek splnit, nebo vám navrhneme některou z alternativ.

  V rámci našich technických možností nabízíme pro projekty většího rozsahu výrobu vrchnich stolových desek a stolků s podsvícením s níže nabízenými povrchy ( mramory, žuly, onyxy, travertiny ).

 

 

Vzor M1

Vzor M2

Vzor M3

Vzor M4

Vzor M5

Vzor M6

Vzor M7

Vzor M8

Vzor M9

Vzor M10

Vzor M11

Vzor M12

Vzor M13

Vzor M14

Vzor M15

Vzor M16

Vzor M16

Vzor M16

Vzor M17

Vzor M18

Vzor M19

Vzor M20

Vzor M21

Vzor M22

Rockfoil
Rockfoil design
Ostatní obklady
Kontakt

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd. o.z.

SÍDLO/PRODEJNA/SKLAD

Polívkova ul. 504/18,

Nová Ulice,

77900 Olomouc

Česká republika

www.rockfoil.cz

rockfoil@seznam.cz

INFO +420 732 221 068

 

KAMENY PRO...

NOVÁ SMLUVNÍ PRODEJNA

KAMENNÝCH FÓLIÍ A DÝH

R O C K F O I L

PRAHA 9 - VYSOČANY

( ul. Spojovací 17/Vysočanské nám. )

PO - PÁ : 12:00 - 18:00 hod.

INFO +420 737 272 779

https://kamenypro-tilestore.business.site